Alkali Yaşam

Geçtiğimiz yüzyıl içerisinde kronik hastalıklar tanımı altında yer alan kitlesel sorunların pek çoğu su seçimi ile alakalıdır. Nitelikli suya ulaşma şansı olmayanları analizin dışında tutsak bile, geriye kalan büyük kitle, suyun önemini bilmemekte veya önemsememektedir. Oysa sadece su tercihimizi değiştirerek yeni ve sağlıklı bir hayata adım atabiliriz.

Su, içerisinde yüksek oranda mineral bulunduran ve yaşamı mümkün kılan benzersiz bir hediyedir. İnsan vücudunun %70`i sudan oluşmaktadır. Hal böyleyse o suyun niteliği bir anlamda yaşam kalitemizin de belirleyicisidir.

Alkali İyonize su, dünyada bilinen en faydalı su tipidir. Servis edilen diğer su yapılarına göre çok daha zengin mineral kaynağı sunmaktadır. Mikromoleküler yapısı nedeniyle hücresel düzeyde emilimi çok yüksektir. Ve en önemlisi bilinen en güçlü sıvı antioksidandır.

Dünyanın bazı coğrafyalarında çok ender olarak doğada bulunabilen Alkali İyonize su, artık iyonizerler vasıtasıyla evlerimizde üretilmektedir. Yüksek teknoloji iyonizerler, suyu, alkali, iyonize ve mikromoleküler hale getirmektedirler. Bütün süreç gelişmiş bilgisayarlar tarafından kontrol edilmektedir. Sonuçta yapılacak kritik bir tercih, bizlere uzun ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.