MARKA VE ÜRÜN TANITIMI: 
Asyata Alkali Su iyonizerleri, Türkiye'nin bu alanda en büyük ihtisas firmasıdır. Dünyada 1. Segment kabul edilen 2 markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Yıllar içerisinde oluşan referans listeleri ve müşterilerimizin yüksek memnuniyeti sayesinde, Türkiye'nin her noktasında ilk araştırılan firma ve marka değerimiz sektörün diğer oyuncularıdan bizleri ayırmaktadır.

Temsil ettiğimiz tüm markalarda %2'nin altında kalan arıza istatistiği ile, en güvenilir firma olma onurunu taşımaktayız.


SATIŞ ORGANİZASYONU VE BAYİ YAPISI 
Ürünlerimiz Türkiye genelinde (İstanbul hariç) her ilde iki bayi esasına göre temsil edilmektedir. Bu bayilerden birinin "cihaz konusunda ihtisaslaşmış bir medikal firma", diğerinin "ev tipi arıtma konusunda ihtisas sahibi bir firma olması tercih sebebimizdir. İl bazında bayiliklerin durumu ve diğer konularda firma yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. 
Üç tip bayilik sistemimiz ve bunun karşılığı kar marjı-sorumluluk endeksimiz vardır. Bunun dışında, bayi organizasyonumuz olmayan bölgelerde "agentalık" olarak adlandırdığımız ve merkezden desteklediğimiz bireysel satış organizasyonları bulunmaktadır. 
Agenta-bayi ilişkileri, bölge tanımlamaları, bölge ihlal sorunları, merkez online satış-bayi ilişkisi gibi yaygınlaşmış kurumsal satış sorunlarına karşı, başarısı kanıtlanmış nitelikli bir organizasyona sahibiz. 

BAYİLERDE ARANILAN NİTELİKLER 
Temsil edilen bölge çerçevesinde bilinirlik, saygınlık ve güvenilirlik, 
Yüksek teknoloji ürünleri satmanın bilinciyle sürekli yenilenen akademik ve sektörel bilgi için gerekli ekip yapısı ve sorumluluk bilinci, 
İstikrarlı ve kararlı iş geliştirme stratejileri, 
Distribütörle mutlak bir uyum ve sinerji üretebilme becerisi, 
Fiyat istikrarı, bölge ihlali, geri besleme gibi ticari konularda nitelikli işbirliği ve güven, 
Tüketici hakları, marka değeri, sosyal sorumluluk gibi konularda üst düzey sorumluluk duygusu. 
Ürünün hak ettiği lansman ve tanıtım faaliyetleri için yeterli enerji ve motivasyon. 

UZUN SOLUKLU VE KARLI BİR İŞBİRLİĞİ İÇİN 
Yukarda tanımlanan "İşbirliği Kültürü" çerçevesinde, yakın gelecekte her evde bulunacağını öngördüğümüz Prime Water Alkali SU İyonizerlerini bölgenizde temsil etmek isterseniz, lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine, Şirket Profilinizi anlatan bir mail gönderiniz. Yetkililerimiz sizinle temas kurarak etkin bir işbirliği için gerekli koşulları paylaşacaklardır.

 

“Sayısız hastalık adı bulunmasının gerçekten önemi yok. Önemli olan hepsinin aynı basit nedenden, vücuttaki aşırı asit dokulu atıklardan kaynaklanmasıdır.

.

person Dr. Howard Hay

“Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak konusunda alkali iyonize su, Alexander Fleming’in penisilini buluşundan bu yana kaydedilmiş en önemli ilerlemedir

.

person Dr. William Kelly

Artrit’ten diyabete ve hatta kansere kadar; düşünebildiğim tüm hastalıkların ortak noktası vücudun asiditesidir.

person Dr. Robert O. Young