Garanti

Tüketici Haklarını Koruma Kanununun ilgili hükümlerince ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Bakanlığın ithal ürün satışına yönelik düzenlemesi ve taahhüt sınırları çerçevesinde, fatura tarihini müteakip 10 yıl süreyle temsil ettiğimiz tüm markalar için yedek parça ve sarf malzemesi bulundurma yükümlülüğümüz vardır.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız tüm markalar kendi segmentinin en başarılı ürünleri arasında yer almaktadır. Örneğin Jupiter Science %1'in altında geri dönüş oranıyla bağımsız değerlendirme kuruluşlarınca defalarca ödüle layık görülmüştür.

Servis

Ankara Merkezli firmamızın, İstanbul için ayrı bir lojistik, destek ve servis birimi vardır. İstanbul dışındaki servis talepleri firma merkezimizce karşılanmaktadır. Garanti kapsamı içerisindeki ürünlerde ortaya çıkabilecek olası arızalarda, bütün maliyetleri firmamızca karşılanmak üzere; ürün merkezimize getirtilmekte ve ilgili yasal süre beklenmeksizin onarımı veya yeni ürünle değişimi gerçekleştirilmektedir. Yüksek tüketici memnuniyeti prensibi  ve marka disiplini gereği ürün firmamıza ulaştıktan sonra en geç 15 gün içerisinde tekrar tüketiciye yönlendirilmektedir.

Destek

Alkali Su İyonizerlerinin genel yapısına ve Alkali İyonize Su kullanımının vücudumuza etkisine ilişkin son derece detaylı bilgiye web sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. İleri düzeyde bilgi almak için telefonla arayabileceğiniz gibi, iletişim formumuzu doldurup yetkililerimizin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz.

“Sayısız hastalık adı bulunmasının gerçekten önemi yok. Önemli olan hepsinin aynı basit nedenden, vücuttaki aşırı asit dokulu atıklardan kaynaklanmasıdır.

.

person Dr. Howard Hay

“Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak konusunda alkali iyonize su, Alexander Fleming’in penisilini buluşundan bu yana kaydedilmiş en önemli ilerlemedir

.

person Dr. William Kelly

Artrit’ten diyabete ve hatta kansere kadar; düşünebildiğim tüm hastalıkların ortak noktası vücudun asiditesidir.

person Dr. Robert O. Young